איך להוריד את הבטן ב 30 ימים

כמו שכולם יודעים היום אין קסמים בכל מה שקשור לשינויי הרכבי הגוף. מה שיוביל אותנו להצלחה זה ההתמדה שלנו בתהליך. אבל אם תעשו את מה שאני כותב כאן תראו שיפור מדהים בכל מה שקשור להורדת הבטן וירידה באחוזי שומן.

חילקתי את הכל לשלבים אבל בסופו של דבר כולם צריכים לעבוד ביחד לאורך כל התהליך.

צום לסרוגין מאמר 2#

צום לסרוגין זו אחת השיטות שכבר אין ספור פעמים כתבו עליה.

במאמר קצר זה אני ארשום את התהליכים שקורים בגוף שלנו בתהליך.

לצום לסרוגין יש יתרונות בריאותיים רבים, שמתועדים באין ספור ספרי הרפואה במשך שנים רבות אך לא מדוברים מספיק בהקשר הבריאותי.

אנשים בוחרים לצום לצורך הרזיה, בריאות ובריאות.

כיצד לשנות הרכבי גוף

* להתחיל להתאמן!!! 

זה האחד הדרכים הכי חשובות כדי להתחיל איזה סוג של תהליך. ע"פ המחקר היום מומלץ לבצע כ 10 סטים עד 20 סטים לקבוצת שרירים ולהעלות משקלים לאט לאט. מומלץ לאמן כל קבוצת שרירים לפחות כפעמיים בשבוע ולא פחות מזה. לכן כהתחלה 2 אימונים בשבוע שמכסים את כל קבוצות השרירים באימון זה הדרך העדיפה למי שאין לוהרבה זמן. ישנם עוד הרבה פקטורים שצריך לקחת אבל כהתחלה זה הכי חשוב.

כיצד ניתן לחטב את הגוף ב-3 צעדים פשוטים

בכל פעם שמגיע אלי לקוח חדש האמר לי " אני רוצה להתחטב". הטעות הראשונה היא שאנחנו רואים אנשים שונים ברשתות החברתיות ובעיננו הם נראים "מחוטבים" אך בעצם הם פשוט אנשים רזים. חיטוב אינו מעיד על כמה דקים אתם ועד כמה מידת המכנסיים שלכם קטנה, החיטוב מעיד על כמות מסת השריר שיש לאדם לעומת השומן בגופו. דבר זה משתנה בין אדם לאדם, קשור גם לגנטיקה של האדם ולתהליכים שבוצעו לפני תהליך החיטוב... 

לחיצת חזה,לא מפסיקים ללחוץ

אחרי 10 שנות ניסיון כמאמן כושר, אני תמיד נפגש עם השאלה מה עם לחיצת חזה?! כמה עושים ואיך נכון לעשות.

לחיצת חזה זה אחד התרגילים האהובים על גברים בחדרי הכושר ובכלל. כל מתאמן כמעט עושה בין שלוש לארבע תרגילים לשרירי החזה בתוכנית האימונים שלו. האם זה הרבה או קצת, מה אתם חושבים?! אחת הפציעות הכי שכיחות אצל גברים היא בכתפיים וזאת הסיבה לכך, פשוט לוחצים הרבה.

TRX

TRX הוא אחד מהמוצרים ששיגעו את כל העולם התחום האימון כושר הגופני.

הוא מורכב משתי רצועות אחת מתחברת לכל מקום שרק תירצו ואחת עם ידיות בשתי הקצוות והן מתארכות כדי לאפשר מגוון רחב של תרגילים.

ה-TRX הוא בצבע שחור צהוב ויש הרבה חיקויים בשוק, כמובן שיש גם עוד מוצרים דומים שמספקים את אותה תוצאה וחווית האימון שלך והם rip60, jungle gym xt, human trainer  ועוד רבים...

kettlebell-קטלבלס

Kettlebell  או girya היא משקולת ברזל יצוק. היא מיועדת לביצוע תרגילים בליסטיים המשלבים סיבולת לב ריאה, כוח ואימון גמישות. אימון הקטלבלס מתחלק לשתי קטגוריות, אחת היא לחובבנים והשנייה היא לקטלבלס ספורט. המשקולת קטלבלס הרוסית נמדדת במשקל על ידי pood, שזה שווה בערך כ- 16 קילו, פוד וחצי שווה 24 קילו ושתיי פוד שווה 32 קילו. כיום יש את כל המשקלים הזוגיים מ 4-48 קילו.

אימון פונקציונאלי

כיום יש טרנד מאוד חזק שנקרא אימון פונקציונאלי, כמעט בכל מקום שומעים עליו ואומרים שמאמנים בצורתו. עוד דבר ששמתי לב שנמכרים כל מיני אביזרים שבזכותם אתה עושה אימון פונקציונאלי. השאלה היא, מה ההגדרה של האימון הזה ומה אני צריך כדי לבצע אותו? במאמר זה אני רוצה להסביר מהו אימון פונקציונאלי. על מה אני מתמקד באימון הפונקציונאלי? ...

האימון הנכון לאורח חיים בריא

בהרצאה זו מדבר על מספר נושאים כדי לשפר ולמקסם את אורך החיים הבריא שאנחנו שואפים.
כמו שיוצא לי לראות הרבה אנשים, מתאמנים באים לחדר כושר או מתאמנים בחוץ ומבצעים אימון לא מסודר ולא נכון למטרות שלהם או שצופים בכל מיני סרטוני כאלה ואחרים איך להתאמן יותר נכון.
אז אני y-sport מאמן אישי מראשון לציון מסביר בקצרה איך לבצעה אימון מסודר קלאסי ונכון לאורח חיים בריא...

תזונה נכונה

במאמר זה אני אדבר על הנושא שמטריד את כולם, מהי תזונה נכונה!? איך אני בונה תפריט תזונה מאוזן לאדם נורמטיבי או למי שעוסק בספורט. תחילה נדבר על רכיבי אבות המזון, ויטמינים ומינרלים.

כשאני נכנסתי למקצוע של כושר גופני ותזונה נכונה, הבנתי מהתחלה שהידע הוא לא שלי וצריך לשתף כמה שי אנש ולא להשאיר אותו רק אצלי ולקחת כסף על כל דבר. כמה אנשים מכירים את המצב שהם חיפשו תפריטים לכל מיני מטר אצל בעלי מקצוע או באינטרנט ולא הצליחו להגיע לתוצאות, מכל מיני סיבות?! ...

אורח חיים לפי סוג דם שלך

במאמר זה אני ארשום סקירה קצרה על ספר שקראתי בשם: "לחיות נכון לפי סוג דם שלך".

ספר זה נכתב ע"י ג'יימס ד'אדאמו, נטורופת אמריקאי שהיה מטפל באנשים בצורה המוכרת אצל הנטורופתים.

מובילטי

כיום יש טרנד חדש או מונח חדש בשם מובילטי ולמונח הזה יש מגוון משמעויות ופרושים.

כל בית ספר או גוף שעוסק בתחום הספורט מציג את ההגדרה שלו בנושא ונותן מגוון רחב של תרגילים אבל למושג הזה יש הגדרה פשוטה וחשיבוושג הזה בחיי היום יום ת רבה. למה אנו זקוקים למשלנו או בתוכנית האימון שלנו!?

מתיחות

במאמר זה נדבר על הגברת המודעות לביצוע מתיחות וכמה זה חשוב לנו בחיי היום
יום. סוגי המתיחות, אילו מתיחות עושים לפני אימון ואילו מתיחות עושים לאחר אימון ובאיזה סוג של אימון. 

בנוסף ניתן מספר תרגילים למתיחות כדי לשמר את הגמישות הטבעית.
 

איך לבחור מאמן כושר אישי

במאמר זה נדבר כיצד לבחור מאמן כושר אישי, נדבר על אילו פרטים צריך להציג המאמן שאתה מחפש וכמובן שיתאים לכל קבוצות הגיל ולכל מטרה.הרבה אנשים כיום מתאמנים ויש קהל די גדול שמתאמן עם מאמן כושר אישי בחוץ ובחדרי הכושר, בכל הגופים הגדולים מנסים להתאים את המאמן לפי המטרות של המתאמן אבל המתאמן בעצם לא בחר בו, הוא לא יודע כלום על המאמן הזה...

קריצץ ישבן בסקוואט

סקוואט הוא תרגיל מדהים. אם עושים אותו באמצעות משקולת בגב או מלפנים, עם משקולת או kettlebell , או כל וריאציה אחרת. סקוואט הוא פעילות גופנית פנטסטית שיכולה לקדם אותך כמעט באינסופיות דרכים שונות כדי להפיק תוצאות שונות מכוח מרבי עד כוח מתפרץ, מתנועתיות לשווי משקל ומה שביניהם...

הכוח בעזרת המוח

הכוח בעזרת  המוח. מה זה? מה הכוונה? איך  עושים את זה? והכי חשוב מה זה נותן?
על זה נדבר במאמר זה.
מאמר הזה מתאים לכלל האוכלוסייה וגם ישנה אפשרות להוסיף את השיטה לתוכנית האימון אצל מפתחי גוף מרימי משקולות כבדים וספורטאים.
בדרך כלל אנו רואים הרבה אנשים שמתאמנים בצורה מאוד חזקה, מרימים משקלים מאוד גבוהים,

מתאמצים עד שמגיעים למצב של פציעה, שלא נדבר מה זה עושה ללב...

Please reload

תוכנית אימון מאוד מטאבולית

מיועדת לחיטוב והרזייה.

עדיפות לאימון שכזה כפעם אחת בשבוע למערך האימון השבועי.

התמונה מדברת בעד עצמה.

תהנו.

אימון כוח לחיטוב

עובד על עיקרון של 3 מרכיבי כוח, כוח מירבי, היפרטרופיה וסיבולת שריר.

בנוסף המטרה לסיים את האימון כמה שיותר מהר ואז מרגישים גם סיבולת לב ריאה.

סוג התרגילים לא משנה,אפשר לבחור אילו תרגילים שאתם רוצים או לשנות את סדר התרגילים כדי לשפר את עצמך בכל תרגיל ע"פ 3 מרכיבי הכוח.

Please reload

צום לסירוגין מאמר 1#

צום לסירוגין בשילוב עם הגבלת קלוריות הוא יעיל לירידה במשקל והגנה על המערכת הלבבית בנשים עם משקל גבוה.

צום לסירוגין הופך לפשוט את ההרזיה ומשפר מחלת לב כלילית גורמי סיכון. המידה שבה הרזיה ניתנת לשפר אם צום לסירוגין עם משולב הגבלת קלוריות וארוחות נוזליות, נותר לא ידוע.

תשע מיתוסים על טופו

הוא חביב על טבעונים וצמחונים כמקור לסידן וחלבון, אבל מוכר גם לאוכלי בשר, במיוחד אלו שמבקרים במסעדות אסיאתיות.

ובכל זאת, יצא לטופו שם רע. אולי זה הגוון האפור שלו, אולי המרקם המשפיע על הטעם - או הטענות לגבי ההורמונים. 

כאן תקבלו את 9 המיתוסים לגבי הטופו שאולי ישנו את דעתכם לגביו.

חלבונים לטבעונים ולאוכלי בשר

במאמר זה נדבר על חלבונים בצורה הפרקטית שלו ואיך אפשר לצרוך אותו בצורה הטובה ביותר, למשל עם כמות חלבון הגדולה ביותר ביחס ל-100 גרם בנוסף עם כמות השומן ב-100 גרם.

ב Y-SPORT אנו דואגים להציג את כל המאכלים שיש בהם כמות מספקת של חלבון. מכיוון שאוכלי קטניות הטבעוניים יש להם בעייה לצרוך חלבון איכותי כמו אוכלי בשר, אבל כיום ידוע שגם חלבון מהצומח הוא חלבון איכותי כמו חלבון מהחי. הבעייה לפי דעתי היא הכמות הגדולה שצריך לאכול כדי להגיע לכמות המספקת אצל הטבעוניים. בטבלאות אני מציג את כמות החלבון והשומן שנמצאים כמעט בכל המאכלים הנפוצים בקרב טבעוניים ואוכלי בשר.

עוגת בריאות

זהו טיפ איכותי למי שרוצה לאכול בריא!הוא מיועד למי שקשה לא לאכול אוכל ועדיין רוצה להינות מטעם טעים בפה ועדיין בשם "עוגה".בנוסף אנו יודעים למי שרוצה לעלות במסת שריר, איך זה קשה לשבת ולאכול כל הזמן! זה פשוט מעיק במיוחד לרזים שבינינו...אז החלטתי להעלות את עוגת הקסמים שלי, יש בה כל מה שצריך כדי לקבל את כל אבות המזון, זה עדיין טעים והכי חשוב בריא!!! .

Please reload